Зеленський зібрав Ставку: говорили про запобігання витоку планів ЗСУ і фронт

Зеленський зібрав Ставку: говорили про запобігання витоку планів ЗСУ і фронт

Фото: Офіс президента України

Зокрема, Буданов поінформував про плани окупантів найближчим часом.

Президент України Володимир Зеленський провів 7 квітня чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому, зокрема, заслухав доповіді про ситуацію на фронті.

Про це повідомили в Офісі президента.

Так, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний розповів про оперативну обстановку на основних напрямках фронту Про перебіг бойових дій на кожній із ділянок фронту окремо доповіли військові командувачі, відповідальні за ці зони.

Своєю чергою очільник ГУР Міноборони Кирило Буданов повідомив про можливі дії ворога в найближчий період.

Члени Ставки також детально розглянули перебіг формування та укомплектування озброєнням нових бригад. Увагу було приділено і рівню підготовки особового складу.

Окремо учасники засідання зупинилися на заходах із запобігання витоку інформації щодо планів Сил оборони України.

Нагадаємо, видання New York Times повідомило про злиті в Мережу "засекречені військові документи" з начебто детальними планами США і НАТО щодо розбудови української армії перед її запланованим контрнаступом.

За оцінками аналітиків зі США, деякі розділи "документів" могли бути змінені, що може свідчити про спроби дезінформації з боку Росії.

Водночас українська сторона заявила, що опубліковані в Мережі так звані "засекречені військові документи" є неправдивими та спецоперацією з боку спецслужб РФ.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація