Зеленський зібрав уряд на нараду щодо поширення коронавірусу: про що говорили

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нарада проводилася за допомогою засобів зв’язку.

Президент України Володимир Зеленський 29 березня провів нараду з очільниками та представниками уряду, правоохоронних органів, Генерального штабу, РНБО щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу.

Про повідомляє Офіс глави держави.

Зазначається, що на нараді обговорювалися питання готовності закладів охорони здоров’я до прийняття хворих на коронавірус, та облаштування нових об’єктів для обсервації тих, у кого може бути підозра на хворобу.

Також Зеленський приділив увагу і проблемі дефіциту засобів індивідуального захисту в українських аптеках.

 "У кожній аптеці мають бути маски. І не за завищеними в десятки разів цінами, а за нормальними, доступними. І важливо, щоб були захищені наші медики, адже вони сьогодні фактично на передовій. Мають бути захищені нацгвардійці і обов’язково – наші військові", – наголосив гарант.

Додатково обговорили зміни до бюджету, а саме - перелік заходів щодо перенаправлення фінансування. Проте з яких саме галузей будуть перенаправляти кошти, не зазначається.

Також президент додав, що Україна отримала вже другий медичний вантаж з Китаю, а наступного тижня чекає ще на декілька літаків із засобами захисту та дезінфекції.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Дві приватні лабораторії та державний інститут розробили власні ПЛР-тести на коронавірус

Фальшиві експрес-тести на коронавірус. СБУ вилучила в Києві партію підробок, які завезли контрабандою з Туреччини. Тести, а разом із ними ще й онкопрепарати, були заховані в контейнери з одягом. При такому транспортуванні - наголошують правоохоронці - був порушений температурний режим. Коли ж почнуть діагностувати коронавірус тестами українського виробництва – у сюжеті. Більше про коронавірус в Україні

Дві приватні лабораторії та державний інститут розробили власні ПЛР-тести на коронавірус

Залиште свій коментар

Вибір редакції