Зеленський змінив правила призначення дипломатів, Клімкін у захваті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ексміністр високо оцінив сьогоднішній указ глави держави.

Президент України Володимир Зеленський скасував процедуру погодження кандидатур дипломатів середньої ланки главою держави. Відповідний указ №740/2019 підписаний і оприлюднений 9 жовтня.

Документом вносяться зміни до указу зразка 11-річної давнини "Про деякі питання керівництва зовнішньополітичною діяльністю держави". Зокрема, скасовуються пункти про участь глави держави у попередньому затвердженні кандидатур у системі зовнішньої політики, нижчих за генеральних консулів і заступників міністра.

Нововведення позитивно сприйняв колишній керівник української дипломатії. "Клас! Президент Зеленський відмінив погодження кандидатур середньої ланки в дипломатичній службі. Сподіваюся, що цей пострадянський синдром пішов назавжди. Більше свободи – більше відповідальності!" - написав Павло Клімкін у своєму твітері.

Раніше Клімкін наголошував, що суспільні та політичні суперечки навколо так званої формули Штайнмаєра необхідно завершувати. "Час припинити дискусію про формулу Штайнмаєра – вона відволікає і нікуди не веде", - зауважив він.

Відео В Україні посилили кордони і ввели додаткову охорону дипломатичних посольств

Правоохоронці привели в готовність усі свої підрозділи для спокійного волевиявлення громадян. Це і особовий склад, і авіація, в разі потреби перекидання спецпідрозділів. По Україні працюють 150 вибухотехнічних груп, адже в день тиші лише в столиці було майже два десятки повідомлень про мінування розважальних закладів та торговельних центрів.   

В Україні посилили кордони і ввели додаткову охорону дипломатичних посольств

Залиште свій коментар

Вибір редакції