Зеленський знайшов заміну Безсмертному у ТКГ в Мінську

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент призначив ексзаступника Кличка у робочу групу з політичних питань.

Президент України Володимир Зеленський призначив колишнього заступника голови КМДА - екссекретаря Київради Олексія Резнікова представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи.

Відповідний указ від 18 вересня розміщено на сайті глави держави.

"Уповноважити Резнікова Олексія Юрійовича представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи", - йдеться у документі.

Нагадаємо, Безсмертний був залучений Зеленським до переговорів у Мінську 9 липня цього року. У серпні Романа Безсмертного було звільнено від виконання обов'язків представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи через "формування найбільш ефективної команди". Про своє призначення, як і про звільнення він дізнався зі ЗМІ.

Нещодавно він різко відреагував на вбивство чотирьох українських військових під Павлополем. На його думку, Україна мала призупинити свою участь у перемовинах до зібрання лідерів країн "нормандського формату", до якого входять також Франція, Німеччина та РФ. "З моєї точки зору, після подій у Павлополі перше, що треба було сказати: Україна призупиняє роботу в Мінському процесі до моменту, поки не буде зібрано "нормандський формат", — сказав він.

Водночас він зазначив, що ймовірність зустрічі в "нормандському форматі" лідерів країн-учасниць малоймовірна "до осінніх виборів у Росії".

Залиште свій коментар

Вибір редакції