Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський зустрівся з міжнародними рекрутерами - шукає кадри на держслужбу

Команда Зеленського вже має певну кількість кандидатур, зокрема на посади очільників ОДА у різних областях України.

Обраний президент Володимир Зеленський зі своєю HR-командою у четвер, 16 травня, зустрівся з представниками великих міжнародних рекрутингових і HR-агенцій. Він обговорив з ними можливу співпрацю в пошуку кадрів на низку посад у системі державного управління.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Зеленського.

У зустрічі, зокрема, взяли участь Ілона Шарова (Hudson), Роман Бондар (Оdgers Вerndtson), Олексій Долгих (Bayden), Юлія Згєєва та Ігор Габузенко (Ward Howell).

"Ми справді хочемо знайти нових талановитих людей, хороших фахівців, які поділяють наші цінності. Це не популізм, це – наша мета. І ми розуміємо, що знайти найкращих фахівців, які мають високі компетенції й орієнтовані на конкретні результати, не дуже просто. Тому хочемо запросити вас до співпраці у цій сфері", - цитує Зеленського прес-служба.

За його словами, команда вже має певну кількість кандидатур, зокрема на посади очільників ОДА у різних областях України. "Але й тут нам потрібна ваша допомога з інструментами адекватної оцінки цих людей. Тому що загалом ми хочемо провести прозорий конкурс на ці посади, знайти найкращих менеджерів, які прагнуть позитивних змін у своїх регіонах, мають стратегію розвитку та здатні залучати локальні й іноземні інвестиції", - додав обраний президент.

Зазначається, що на зустрічі також йшлося про головні критерії, яким мають відповідати претенденти. У команді такими вважають професіоналізм, знання регіону, авторитет у місцевих громад, доброчесність, гарну репутацію, досвід управління системами такого рівня.

Нагадаємо, Верховна Рада України призначила дату інавгурації Володимира Зеленського на 20 травня. За традицією, вона відбувається у сесійній залі парламенту. У команді Зеленського повідомили, що інавгурація відбудеться о 10:00.

Сам обраний президент раніше наполягав на іншій даті – 19 травня. У його команді призначеною датою не задоволені: мовляв, це спричинить низку труднощів для киян та іноземних делегацій, яких би не було у вихідний день.

Залиште свій коментар

Вибір редакції