Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент України сподівається на зустріч із Трампом.

Після інавгурації, що відбулася 20 травня, президент України Володимир Зеленський зустрівся з офіційною делегацією США, яка прилетіла до Києва.

Зокрема, Зеленський прийняв представників Адміністрації та Конгресу США, серед яких – міністр енергетики США Рік Перрі, спеціальний представник США з питань України Курт Волкер, сенатор США Рон Джонсон. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Сторони говорили про реформи та протидію російській агресії

«США є потужним і дуже серйозним партнером для України, перш за все, у подоланні агресії Росії. Самостійно здолати російську агресію на Донбасі та в Криму ми не зможемо. Тому нам потрібна ваша допомога. Хотів би закликати вас, щоб США продовжували посилення санкцій проти РФ», - сказав Зеленський.

Також він подякував США за допомогу у сфері безпеки.

Зеленський запевнив американську сторону, що готовий втілювати прозорі, відкриті й демократичні реформи в Україні.

«У нас є дуже гарний приклад – це ваша країна. Реформування України в цілому, в усіх галузях, відбуватиметься не після припинення вогню на Донбасі, а паралельно. Бо нам це потрібно. Ми хочемо стати європейською країною щодо цінностей і прозорості», - сказав президент України.

Водночас Зеленський подякував президенту США Дональду Трампу за привітання та висловив сподівання, що найближчим часом з ним зустрінеться.

Президент України сподівається на продовження подальшої комплексної розбудови українсько-американського стратегічного партнерства, насамперед, шляхом реалізації взаємовигідних програм співпраці в енергетичній сфері та поглиблення взаємодії у сфері безпеки.

Раніше Зеленський зустрівся з віце-президент Єврокомісії, а також провів перші зустрічі з президентами і гостями з ЄС.

ВідеоПерший робочий день: Зеленський проводить перемовини з іноземними делегаціями

З другої години дня тривають робочі зустрічі нового президента. Парад кортежів іноземних делегацій зустрічають кияни, які прийшли підтримати Зеленського до парламенту, пройшлися разом з ним урядовим кварталом і досі залишаються біля президентської адміністрації.    

Перший робочий день: Зеленський проводить перемовини з іноземними делегаціями

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції