Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський зустрівся з провідними банкірами та попросив про "дешевші" кредити для українців

У розмові також ішлося про макроекономічні показники та розвиток фінансового сектору.

Обраний президентом України Володимир Зеленський провів зустріч із керівниками провідних іноземних банків, а також представниками Незалежної асоціації банків України. Про це повідомляє прес-служба його політичної команди.

Сьогодні відбулася ще одна важлива зустріч — Володимир Зеленський зустрівся з керівниками провідних іноземних банків в...

Опубліковано Команда Зеленського Вівторок, 14 травня 2019 р.

Майбутній глава держави запевнив банкірів у гарантіях великим інвесторам, незалежності Нацбанку, співпраці з Міжнародним валютним фондом і виваженій фінансовій політиці. Зеленський також заявив, що подбає про судову реформу, котра має забезпечити захист інвесторів і їхніх інвестицій та встановлення прозорих і справедливих правил діяльності приватних і державних банків країни.

ВідеоТреба вже працювати: Зеленський наполягає на проведенні інавгурації 19 травня

Незгодних з результатами виборів немає: без ніяких оскаржень з боку опонентів президентом України обрано Володимира Зеленського. За нього віддали свої голоси понад 73% виборців, що прийшли на дільниці. Державний апарат дотримався усіх легітимних процедур для визнання Зеленського обраним президентом України. Щоби закінчити формальності, йому залишилося присягнути на вірність українському народові та набути повноважень - це усе називається інавгурацією. Довкола дати урочистої події точилися суперечки цих днів. Чи домовились – далі в політичному огляді.    

Треба вже працювати: Зеленський наполягає на проведенні інавгурації 19 травня

Окремо Зеленський висловив сподівання на зменшення ставок за банківськими кредитами для корпоративного бізнесу і для домогосподарств. На думку переможця виборів, це допоможе розвитку економіки України. "Зменшення ставок за кредитами стане поштовхом до економічного зростання. Бо наразі люди налякані й не довіряють банкам", - пояснив він.

Банкіри висловили готовність співпрацювати з новою владою. На зустрічі були присутні керівники Raiffaisen Bank Aval, Pravex Bank – Intesa Sanpaolo, Ukrsibbank – BNP Paribas, Credit Agricole, City Group, SEB, Piraeus, Credit West Bank, ProCredit Bank, Alfa Bank, Deutsche Bank тощо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції