Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський зустрівся з рабинами і обговорив питання розвитку діалогу з жителями окупованих територій

Рабини подарували Зеленському видання Тори.

Новообраний президент України Володимир Зеленський зустрівся з рабинами з різних регіонів України.

Про це повідомила "Команда Зеленського" у Telegram.

Під час зустрічі Зеленський попросив підтримати його ініціативу про розвиток діалогу з жителями окупованих територій Донбасу та Криму. "Ми вважаємо за необхідне не втрачати зв'язку з цими людьми, тому що всі вони - українці, наші співгромадяни", - сказав Зеленський. Ініціативу новообраного глави країни рабини назвали правильним і найбільш дієвим шляхом. 

Під час зустірчі також обговорили боротьбу з антисемітизмом. Учасники зазначили, що в Україні наразі ця проблема не є гострою, як в інших країнах світу. Щороку в Україну приїжджає більше ніж 800 тис. паломників, на території країни поховані 150 єврейських праведників.

Рабини подарували Володимирові Зеленському ексклюзивне видання Тори.

Як повідомлялося раніше, у суботу, 4 травня, Зеленський зустрічався з керівниками різних груп і фракції у Верховній Раді. На зустрічі також був присутній спікер парламенту Андрій Парубій. За підсумками Зеленський розповів, що він обговорював з нардепами, зокрема, дату інавгурації. 

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав дати першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів та визнала Зеленського обраним президентом України.

ВідеоТреба вже працювати: Зеленський наполягає на проведенні інавгурації 19 травня

Незгодних з результатами виборів немає: без ніяких оскаржень з боку опонентів президентом України обрано Володимира Зеленського. За нього віддали свої голоси понад 73% виборців, що прийшли на дільниці. Державний апарат дотримався усіх легітимних процедур для визнання Зеленського обраним президентом України. Щоби закінчити формальності, йому залишилося присягнути на вірність українському народові та набути повноважень - це усе називається інавгурацією. Довкола дати урочистої події точилися суперечки цих днів. Чи домовились – далі в політичному огляді.    

Треба вже працювати: Зеленський наполягає на проведенні інавгурації 19 травня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції