Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський звільнив головного слідчого СБУ, якого призначив чотири місяці тому

Президент призначив низку обласних начальників Служби безпеки.

Президент Володимир Зеленський звільнив начальника Головного слідчого управління Служби безпеки Богдана Тиводара та ухвалив ще низку кадрових рішень у відомстві.

Про це йдеться в указав від 7 листопада, розміщених на сайті глави держави.

Тиводар обіймав цю посаду від липня 2019 року.

Окрім цього, Зеленський звільнив начальника управління СБУ у Дніпропетровській області Андрія Олійника – він перебував на посаді від червня 2018 року.

Водночас президент призначив низку начальників СБУ в областях. На Херсонщині - Сергія Криворучка, у Тернопільській області - Юрія Борейчука, на Полтавщині - Ювгена Борзілова,  на Івано-Франківщині – Сергія Заяця, на Волині - Павла Данюкова, у Вінницькій області – Анатолія Денисенка.

Також Ігоря Носка призначено начальником Департаменту охорони державної таємниці та ліцензування СБУ.

Нагадаємо, 1 липня Зеленський призначив заступника керівника Служби безпеки, а також начальників управлінь у Львівській та Закарпатській областях. Згодом він призначив ще двох заступників очільника СБУ.

Відео Тимчасовий керівник СБУ Баканов анонсує кадрові звільнення старих заступників

Також реальні кримінальні справи, незважаючи на прізвища фігурантів, вже за два тижні. Це його перша поява у новому статусі. Колишній керівник виборчого штабу Зеленського і екс-керівник "Кварталу 95"  Іван Баканов за ті півтора тижні, відколи став першим замглавою СБУ, отримав допуск до державної таємниці і зараз вивчає стан справ.    

Тимчасовий керівник СБУ Баканов анонсує кадрові звільнення старих заступників

Залиште свій коментар

Вибір редакції