Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський звільнив і знову призначив свого представника в Раді

В документах президента при цьому "загубилося" слово "радник".

Руслан Стефанчук у вівторок, 25 червня, був звільнений з посади радника президента України - представника президента України у Верховній Раді. Це зафіксовано указом №452/2019, текст якого оприлюднений пресслужбою глави держави.

Однак уже наступним указом Зеленський визначив "призначити Стефанчука Руслана Олексійовича представником президента України у Верховній Раді України". Про посаду радника в новому документі не згадується.

Як повідомлялося, Зеленський своїм указом від 25 червня затвердив положення про нову структуру – Офіс президента, який буде замість Адміністрації президента. Глава держави також підписав укази про звільнення всього керівництва Адміністрації президента. Іншими указами президент призначив їх на нові посади.

ВідеоПереїзд президента: чи зможе колишній музей Леніна стати кращим офісом завтрашньої країни

Молоді амбітні архітектори планують поміняти природу української влади. Поки що існує симпатичний план переселити чиновників в прозорі великі приміщення, обладнавши сам офіс сучасними системами зв'язку та енергозбереження. ТСН.Тиждень з’ясовував, чому адміністрація президента захотіла переїхати з комуністичного палацу, і що її чекає в колишньому музеї Леніна.  

Переїзд президента: чи зможе колишній музей Леніна стати кращим офісом завтрашньої країни

Залиште свій коментар

Вибір редакції