Зеленський звільнив Муженка і призначив нового начальника Генштабу ЗСУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Посаду обійняв генерал Руслан Хомчак.

Президент Володимир Зеленський змінив керівника Генерального штабу Збройних Сил України. Відповідні укази оприлюднені на офіційному сайті глави держави.

Документом із номером 301 Віктор Муженко звільняється з посади керівника Генштабу. Указом № 302 на цю посаду призначається Руслан Хомчак. Обидва кадрових рішення датовані сьогоднішнім числом – 21 травня 2019 року.

Муженку 57 років. Він очолював Генштаб майже весь час перебування Петра Порошенка на посаді президента – з 3 липня 2014 року. Був членом РНБО з 5 липня 2014 р. до 21 травня 2019 року. Звання генерал-лейтенанта отримав у 2012 році. До лютого 2014 року був депутатом Житомирської обласної ради від Партії регіонів. Влітку 2014 року брав безпосередню активну участь в Антитерористичній операції на Донбасі. 23 серпня одержав військове звання генерал-полковника. У вересні того ж року у зв’язку з Іловайською трагедією був позбавлений статусу командувача АТО. Наступного року став генералом армії України.

Хомчак і Зеленський
Сайт президента України

Хомчаку 51 рік. Він є генерал-лейтенантом ЗСУ, командував штабом сухопутних військ, брав участь у бойових діях на Донбасі.

ВідеоКомітет з нацбезпеки і оборони звернеться до президента з проханням звільнити Муженка

Залиште свій коментар

Вибір редакції