Зеленський звільнив начальника УДО, чиї підлеглі готували замах на президента

Зеленський звільнив начальника УДО, чиї підлеглі готували замах на президента

Сергій Рудь, який до сьогодні очолював УДО / Фото: Управління державної охорони України

Раніше двох полковників УДО затримали, бо вони готували замах на Зеленського.

Президент Володимир Зеленський звільнив Сергія Рудя з посади начальника Управління державної охорони України (УДО).

Про це йдеться в указі глави держави №317/2024 від 9 травня.

Хто замінить Рудя на цій посаді, поки не вказується

Нагадаємо, Сергій Рудь був призначений на посаду начальника УДО в жовтні 2019 року. Причина звільнення не вказується. Проте можна припустити, що це, ймовірно, може бути пов'язано із останньою гучною справою про замах на президента.

В результаті операції було затримано двох полковників Управління державної охорони України (УДО). Вони "зливали" секретну інформацію Росії і шукали військових, наближених до охорони президента, які могли б взяти главу держави в заручники, а потім його вбити.

Один із полковників УДО, завербований росіянами, розповів, як планував вбити президента України Володимира Зеленського, а також голову СБУ Василя Малюка та очільника ГУР Кирила Буданова.

У листопаді 2023 року президент Зеленський розповів в інтерв’ю британським журналістам, що від початку повномасштабного вторгнення вдалося запобігти щонайменше 5 замахам на його життя.

Читайте також:

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео "Стали відомі прізвища полковників, які хотіли вбити Зеленського! Нові подробиці!"

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація