Зеленський звільнив ще трьох очільників ОДА і призначив тимчасових керівників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Посад позбулися керівники Житомирської, Рівненської та Черкаської ОДА.

Президент України Володимир Зеленський своїми указами вніс кадрові зміни на посадах голів трьох обласних державних адміністрацій: Рівненської, Житомирської та Черкаської.

Про це йдеться на сайті президента.

Указом №425/2019 Зеленський звільнив з посади голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича "у зв’язку із закінченням строку повноважень президента України". Його місце тимчасово посяде раніше заступник Ярослав Лагута.

"Тимчасово покласти виконання обов’язків голови Житомирської обласної державної адміністрації на Лагуту Ярослава Миколайовича", – йдеться в указі №428/2019.

Звільнено також очільника Рівненської обласної державної адміністрації Олексія Муляренка у зв'язку з тими ж обставинами, що його житомирського колегу. Його місце теж поки посів заступник Ігор Тимошенко.

Третім звільненим став голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець.

"Звільнити Вельбівця Олександра Івановича з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України", – йдеться в указі №427/2019.

Іншим указом президент призначив виконувачем обов'язків керівника Черкаської ОДА Тараса Висоцького.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський наполягає на тому, що мають бути звільнені всі глави обласних державних адміністрацій. За словами прессекретарки президента ЮліЇ Мендель, зараз йде мова про звільнення керівників областей. Паралельно з цим продовжується процес пошуку фахівців, які можуть стати очільниками ОДА.

Додамо, що Зеленський звільнив низку голів обласних державних адміністрацій і призначив тимчасових виконувачів обов'язків..

ВідеоПарубій пропонує ініціювати позачергове засідання Ради, щоб розглянути кадрові питання

Таку пропозицію спікер виголосив у відповідь на критику кількох депутатів, які вважають, що Верховна Рада навмисно гальмує заміну міністра закордонних справ та звільнення генпрокурора. Неквапливістю, більше схожою на саботаж невідкладних президентських ініціатив, дорікнув депутатам і представник президента у парламенті Руслан Стефанчук, який побачив у цьому ознаки узурпації влади.  

Парубій пропонує ініціювати позачергове засідання Ради, щоб розглянути кадрові питання

Залиште свій коментар

Вибір редакції