Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський звільнив заступника секретаря РНБО

Та призначив його на нову посаду.

Президент України Володимир Зеленський звільнив Олександра Литвиненка з посади заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Указ про звільнення №598/2019 опублікували на сайті президента. 

"Звільнити Литвиненка Олександра Валерійовича з посади заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України", - йдеться в тексті указу. 

А наступним указом №599/2019 Зеленський призначив Литвиненка директором Національного інституту стратегічних досліджень. При цьому він зобов'язав вже нового директора протягом двох місяців підготувати пропозиції щодо реформування та стратегії розвитку інституту, який буде передбачати реорганізацію та скорочення штату. 

Як відомо, Олександр Литвиненко був заступником директора Національного інституту стратегічних досліджень від червня 2010 року до січня 2014 року. Вже 5 квітня 2014 року він став заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України. 

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олександр Данилюк заявив, що присутність у новій Верховній Раді одного із лідерів партії "Опозиційна платформа – За життя", а також кума російського президента Віктора Медведчука становить загрозу національній безпеці України.

Відео"Вплинути на бойовиків, аби ті припинили вбивати українців": Зеленський говорив телефоном з Путіним

Президент України вимагає термінової зустрічі країн "нормандської четвірки" через загибель напередодні чотирьох українських морпіхів під Павлополем. І тому після Путіна зателефонував також французькому колезі Макрону. Той, кажуть у президентському офісі, підтримав ініціативу та пообіцяв узгодити зустріч із Берліном та Москвою.  

"Вплинути на бойовиків, аби ті припинили вбивати українців": Зеленський говорив телефоном з Путіним

Залиште свій коментар

Вибір редакції