Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленського на виборах підтримали б менше третини українців - нове опитування

Зеленського на виборах підтримали б менше третини українців - нове опитування

Рейтинг президента продовжує падати.

Рейтинг довіри серед національних політиків продовжує очолювати чинний президент Володимир Зеленський, якому довіряють 41%. Утім вже понад половина українців – 53% – йому не довіряють.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" 15-20 липня 2020 року. 

Упав також президентський рейтинг Зеленського, хоч він і надалі його очолює. Так, якби вибори відбулися найближчим часом то його підтримали б 30,2% серед тих, хто має намір голосувати та визначився із вибором. За Юрія Бойка проголосували б 14,4%, Петра Порошенка – 13,7%, Юлію Тимошенко – 9,1%. Ще 5,8% проголосували б за Ігоря Смешка, 3,9% - за Олега Ляшка, 3,1% - Володимира Гройсмана, 3% - Анатолія Гриценка. Рейтинг інших кандидатів не більше 3%, ще близько 13% не визначилися. 

Водночас діяльністю Зеленського задоволені 36%, а 56% - не задоволені. Роботою голови Верховної Ради Дмитра Разумкова задоволені 24%, і 55% - не задоволені. Роботу прем’єр-міністра Дениса Шмигаля схвалюють лише 12%, чверть не можуть оцінити його діяльність, і 62% - не схвалюють. Діяльність Верховної Ради та уряду схвалюють ще менше: близько 10% - задоволені їх діяльністю, а майже по 80% - не задоволені.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.  Терміни проведення дослідження: 15-20 липня 2020 р.

Нагадаємо, згідно з опитуванням "Рейтингу" проведеним раніше, 24-28 червня, діяльністю Зеленського були незадоволені 52% українців, а його президентский рейтинг складав 34,6%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції