Зеленського підтримують менше половини українців – КМІС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гіршою стала оцінка роботи уряду та Ради.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) опублікував результати опитування щодо оцінки органів влади та українських політиків, зокрема і президента України Володимира Зеленського. Позитивно до нього ставляться 47% опитаних, йдеться у тексті.

Показник підтримки українського лідера знизився на 13% порівняно із груднем. Тоді позитивно до Зеленського ставилися 60%. Тим часом частка тих, хто ставиться до нього негативно, зросла на 10 відсоткових пунктів – до 24% (було 14%).

До прем’єр-міністра України Олексія Гончарука позитивно ставляться лише 8% (12% у грудні) опитаних, негативно – 33% (22% у грудні). Підтримують спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова 21% українців, тоді як негативно до нього ставляться 16% респондентів.

Погіршилася і оцінка дій президента. Тих, хто схвалює його роботу, поменшало на 15% - від 62% до 47%. На стільки ж зросла кількість українців, яка роботу Зеленського не схвалює. Впала і оцінка дій Верховної Ради: схвалює її роботу 19% (проти 35% у грудні). Гіршою стала і характеристика роботи уряду – його роботу схвалює 21% проти 35% у грудні.

Опитування проводилося від 21 до 25 лютого 2020 року методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера. До вибірки не включали ОРДЛО та Крим. В ході опитування проведено 1500 інтерв'ю, похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 3%. 

Раніше повідомлялося, що українці найбільше довіряють Збройним силам – 69% опитаних. Висока довіра також до Державної служби з надзвичайних ситуацій (65%), церкви (62,5%), Державної прикордонної служби (60%), волонтерських організацій (60%) та Національної гвардії України (60%). 

Залиште свій коментар

Вибір редакції