"Чесно" закликало Зеленського оприлюднити свою декларацію про доходи за 2018 рік

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Активісти руху наголосили, що кандидати у президенти повинні бути фінансово прозорими перед виборцями.

Активісти громадського руху "Чесно" закликали кандидата у президенти Володимира Зеленського оприлюднити декларацію про доходи за 2018 рік.

Відповідну вимогу вони висунули на сторінці організації у Twitter.

"А тепер серйозно. Рух ЧЕСНО закликає Володимира Зеленського оприлюднити декларацію за 2018 рік. Фінансова прозорість кандидатів теж має бути фактором того, за кого громадяни віддають свій голос", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Згідно за результатами підрахунку 100% до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко зайняла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві, але озвучив низку умов. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

4 квітня кандидат в президенти Володимир Зеленський запросив екс-прем'єрку Юлію Тимошенко взяти участь у дебатах та стати в них "незалежним арбітром". У штабі Юлії Тимошенко вже повідомили, що розглядають ідею виступити арбітром дебатів між учасниками другого туру президентських виборів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції