Зеленського запросили на саміт лідерів СНД

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українська сторона не відповіла на запрошення.

Президента України Володимира Зеленського запросили на саміт лідерів Співдружності Незалежних Держав (СНД), який відбудеться 11 жовтня у столиці Туркменістану Ашхабаді.

Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Виконавчого комітету СНД.

Запрошення також отримав міністр закордонних справ України Вадим Пристайко. Рада міністрів країн СНД відбудеться 10 жовтня. 

До запрошень були додані порядок денний і проєкти документів, які планується розглянути на цих засіданнях.

"До теперішнього часу відповідь від української сторони до Виконавчого комітету СНД не надійшла", - повідомили в організації.

Нагадаємо, у травні 2018 року тодішній президент України Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про остаточне припинення участі України у роботі статутних органів СНД. У січні 2018 року Україна вийшла з трьох угод в рамках СНД, серед яких Угода щодо міждержавного обміну економічною інформацією, Угода щодо обміну інформацією в галузі зовнішньоекономічної діяльності та Угода щодо співробітництва в галузі зовнішньоекономічної діяльності, а у лютому залишила координаційні органи СНД.

Відео Україна ігнорує зустріч глав дев’яти країн СНД

Члени співдружності у неформальній атмосфері обговорять підсумки цьогорічного головування Росії та можливі подальші шляхи розвитку співпраці в межах організації. Україна звела до мінімуму співробітництво з СНД чотири роки тому, коли Росія анексувала Крим.

Україна ігнорує зустріч глав дев’яти країн СНД

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції