Зеленського запросили з візитом до Канади - посол

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент може відвідати цю країну на початку липня.

Президент України Володимир Зеленський може відвідати Канаду 2 липня.

Про це в інтерв'ю Радіо Свобода розповів надзвичайний і повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук.

"Воно [запрошення] особисто, принаймні телефонно, передано. А там вже з паперами ми, як з однієї сторони, так і з іншої, дамо собі раду", – сказав він.

За словами Ващука, 2 липня у Канаді відбудеться конференція з підтримки реформ в Україні. На думку посла, канадський прем'єр Джастін Трюдо сподівається на присутність на цьому заході як Зеленського, так і інших високопоставлених українських чиновників.

"Хоч ми розуміємо, що одночасно в Україні буде відбуватися виборча кампанія", – сказав Роман Ващук.

Раніше заступник глави АП Вадим Пристайко розповів, що Адміністрація президента нині планує графік закордонних поїздок глави держави Володимира Зеленського.

"У нас є план, який ми розробили на найближчі місяці, куди здійснить перші візити новообраний президент. Куди буде найперший – ми повідомимо найближчим часом. Ми запрошені на дуже багато заходів, включаючи 4, 5 червня і є інші місця. Нас запрошують на багато заходів. Ми зараз обираємо, куди нам слід їхати, особливо у перші візити", - сказав він.

Нагадаємо, в день своєї інавгурації, 20 травня, Зеленський вже провів низку зустрічей у Києві з лідерами європейських країн, представниками США. Наступного тижня в нього запланована розмова з представниками Міжнародного валютного фонду.

Відео Зеленський вперше у статусі президента назвав Росію агресором

Сьогодні під час iForum, який відбувався в Києві, новообраний президент Володимир Зеленський вперше в новому для себе  статусі назвав північного сусіда, який анексував Крим і частину Донбасу, агресором. Загалом президент розповів про свої плани змінити країну.  

Зеленський вперше у статусі президента назвав Росію агресором

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції