Зеленському сподобався новий принцип нарахування зарплат міністрам

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент вважає прив’язування доходів урядовців до середнього рівня по країні справедливим.

Заробітні плати українських урядовців мають бути справедливими. Так вважає президент України Володимир Зеленський.

Як повідомляє його пресслужба, глава держави виступив на підтримку ініціативи Кабміну щодо обмеження зарплат і премій керівників органів виконавчої влади. "Ми домовилися про те, що зарплата міністра, заступника міністра, інших високопосадовців буде прив’язана до середньої зарплати по країні. Зарплата міністрів та їхніх заступників буде в діапазоні від трьох до п’яти середніх заробітних плат", - розповів президентові прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Зеленському сподобалися також думки керівника уряду щодо обмеження премій чиновників розмірами одного окладу, а також щомісячним оприлюдненням розмірів доходів керівництва Кабміну. "Мені здається, дуже справедливо, що ви прив’язуєте платню з коефіцієнтом до середньої заробітної плати по країні, і якщо вона збільшується, то у всіх збільшується, а якщо зменшується, то й у високопосадовців також", – зазначив президент.

Відео Кабінет міністрів офіційно оприлюднив зарплати членів уряду

Найбільш оплачуваним міністром є очільник міністерства внутрішніх справ - Арсен Аваков. Його середньомісячна зарплата  - сто тисяч гривень, а в грудні разом із преміями та надбавками він отримав майже вдвічі більше.  

Кабінет міністрів офіційно оприлюднив зарплати членів уряду

Як повідомлялося, наприкінці січня міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет розповів, що в уряді вже випрацювана нова модель нарахування заробітних плат високопосадовцям. Він висловив сподівання на те, що в лютому її вже винесуть на суспільне обговорення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції