Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленському віддають беззаперечну перемогу у другому турі - опитування "Рейтингу"

Порошенко не долає позначку у 30%.

Володимир Зеленський очолює рейтинг симпатій виборців перед голосуванням у другому турі виборів президента України. За його кандидатуру можуть проголосувати 73% тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором.

Про це йдеться у соціологічному опитуванні групи "Рейтинг" 12-16 квітня.

За Петра Порошенка готові голосувати 27% виборців. Зеленський випереджає свого конкурента у всіх вікових категоріях. Також він є лідером серед мешканців Сходу, Півдня та Центру. При цьому на Заході, як і минулого разу, – позиції обох кандидатів майже рівні. 62% опитаних вірять, що наступним президентом України стане Зеленський, 17% – Порошенко. "48% опитаних очікують покращення ситуації в країні у результаті президентських виборів. 25% не мають жодних сподівань на зміни, ще 10% – очікують погіршення. Відносно більше тих, хто вірить в оптимістичний сценарій розвитку після виборів, серед мешканців Півдня та Сходу, більш молодших опитаних та виборців Зеленського", - наголошуться у повідомленні.

Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 3000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,8%. Терміни проведення дослідження: 12-16 квітня 2019 року.

Раніше Київський міжнародний інститут соціології на основі проведеного 9-14 квітня соцопитування повідомив, що за Володимира Зеленського проголосує 72% виборців, за Петра Порошенка - понад 25%. Своєю чергою, у штабі чинного президента заявили про скорочення розриву.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

15 квітня у штабі Порошенка повідомили, що між представниками НСК "Олімпійський" і штабами кандидатів досягнуто домовленості про оренду стадіону для проведення дебатів 19 квітня. Увечері того ж дня Зеленський записав нове відеозвернення, в якому розповів про старт розповсюдження квитків на дебати. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

Залиште свій коментар

Вибір редакції