Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Земан залежний від Москви": Чубаров у Празі розкритикував заяву президента Чехії щодо Криму

Лідер кримських татар вважає такі пропозиції образливими.

Пропозиція президента Чехії Мілоша Земана "продати" анексований Росією Крим є образливою.

Про це заявив народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров під час "Форуму 2000", який відбуваються у столиці Чехії Празі, передає Крим.Реалії.

ВідеоПрезидент Чехії запропонував, щоб Україна погодилась на матеріальне відшкодування за анексію Криму

"Його пропозиція не те що неприйнятна, вона є образливою", – сказав Чубаров.

Лідер кримських татар вважає, що Земан залежний від Москви або ж подібними заявами намагається відвернути чеських виборців напередодні майбутніх виборів президента.

"Одна з версій по пану Земану – він залежний від Москви, друга версія... він хоче вирішувати проблеми з майбутніми виборами президента шляхом відволікання уваги на якісь проблеми, які чеського виборця менше хвилюють", - вважає Чубаров.

Нагадаємо, на сесії ПАРЄ в Страсбурзі президент Чехії Мілош Земан запропонував Україні узаконити анексію Криму за рахунок фінансової компенсації від Росії. "Крим – це анексія, без сумніву. Це завершена справа (fait accompli). На мою думку, буде якась компенсація для України – чи в фінансовій формі, чи нафтою і газом", - наголосив він.

На думку Земана, якщо Україна не погодиться на компенсацію, розпочнеться "європейська війна". За його словами, також війна неминуча у разі збереження зусиль України для повернення Криму. 

ТСН.ua зібрав реакцію й інших українських політиків та діячів на скандальну заяву президента Чехії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції