Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеркаль потрапила у гучний скандал. Вона звинуватила New York Times у перекручуванні її слів

Чиновниця надіслала американському журналістові всі свої занепокоєння, особливо посилаючись на цитати, які він до цього приписав.

Заступниця міністра закордонних справ, яка подала заяву на звільнення, Олена Зеркаль звинуватила в ефірі радіо НВ видання New York Times у маніпуляціях і перекручуванні фактів, чим користується у своїй роботі російська пропаганда.

В інтерв’ю для американського видання йшлось про те, що Зеркаль нібито першою визнала, що український Кабмін знав про блокування надання військової допомоги, коли американські дипломати вимагали від президента Володимира Зеленського публічно заявити про початок політично мотивованого розслідування проти опонентів Дональда Трампа.

"Те, що було у тій статті, яка сьогодні (3 грудня) вийшла, воно дуже-дуже далеке від дійсності. І це такий приклад маніпуляції, який я вважала притаманним тільки російській пропаганді", — наголосила Зеркаль.

Вона зазначила, що у листі Посольства України у США було вказано тільки про те, що питання про військову допомогу Україні остаточно не вирішили. За її словами, акцентів на тому, що це проблема, що вони дуже знервовані або бачать в цьому якийсь намір, не було. "Воно привернуло мою увагу, тому що для мене було дійсно незрозуміло, чому воно ще не вирішено. Але такого відчуття, що це криза, що це може призвести до якихось наслідків, в мене не було", — пояснила заступниця глави МЗС України.

Питання про відкладання надання військової допомоги ЗСУ було одним із тих, яке вона збиралась обговорити з помічником президента Володимира Зеленського Андрієм Єрмаком у серпні, але зустріч перенеслась на вересень.

Олена Зеркаль вказала на те, що New York Times написало про те, що урядовиця нібито не витримала "підкилимної дипломатії". Також неправдою, за версією Зеркаль, було те, що візит до США було скасованр через те, що мало на меті обговорення з представниками Конгресу США розслідування щодо імпічменту. Хоча українська візитерка мала обговорити застосування санкцій до проекту "Північний потік-2". "Зараз я знаходжуся в комунікації з автором цього тексту, з Ендрю Крамером. Я надіслала йому не тільки своє обурення щодо цієї статті, а також надіслала йому всі свої занепокоєння, особливо посилаючись на цитати, які він мені до цього приписав, які він збирався використовувати, і навела йому приклади, як він ці цитати в іншому світлі використовував. Зовсім не так, як вони були в інтерв'ю, і зовсім не так, як воно було в імейлі, який він надіслав мені", — розповіла дипломатка.

Відео Зеркаль написала заяву на звільнення з посади заступниці голови МЗС

"Іду з посади, але лишаюся дипломатом і небайдужою людиною." Заступниця мінстра закордонних справ Олена Зеркаль дотрималась обіцянки, написала заяву про відставку і виклала її фото в соцмережі. Зеркаль обіймала посаду із серпня 2014  року. І вкрай ефективно представляла інтереси України в міжнародних судах. Зокрема, їй вдалося переконати Міжнародний суд ООН визнати справу України проти Росії і взяти її до розгляду.  

Зеркаль написала заяву на звільнення з посади заступниці голови МЗС

Залиште свій коментар

Вибір редакції