Зеркаль пояснила свою відмову від посади в АП Зеленського

Зеркаль пояснила свою відмову від посади в АП Зеленського

Дипломат хоче надалі працювати в МЗС.

Олена Зеркаль залишається на посаді заступника міністра закордонних справ України. Про це вона заявила на своїй сторінці у Facebook, коментуючи ситуацію із відмовою від посади в Адміністрації президента.

"Моя посада і роль у дипломатичній службі не змінилися – заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції", - зауважила вона. Зеркаль пояснила, що дуже любить свою роботу та виклики, з котрими має в ній справу. Крім того, специфікою праці на міжнародній арені є її тривалість, що вимагає витримки і виваженості. "У мене достатньо енергії та мотивації робити все можливе для захисту інтересів України у міжнародній політиці", - наголосила дипломат.

Для того щоб зняти усі застереження та занепокоєння після всіх кадрових указів з моїм ім‘ям. Перш за все, моя посада і...

Опубліковано Lana Zerkal Середа, 22 травня 2019 р.

Зеркаль також пояснила, що "просування та захист інтересів України" мають для неї більшу вагу, ніж "кар’єрні рішення", особливо якщо останні передбачають "йти в розріз з власними цінностями та принципами". При цьому вона припустила можливість своєї роботи в Адміністрації президента "колись" у майбутньому, але не зараз. "Продовжую реалізацію визначених завдань та задумів в Міністерстві закордонних справ. У нас багато викликів, справ та ідей, якими треба займатись щодня", - зауважила заступник міністра.

Відео Справа не у посаді: Олена Зеркаль відмовилася бути заступником голови АП

За кілька годин на офіційному Інтернет-ресурсі Президента указ про її призначення заступником голови АП зник, а вже сьогодні його скасували новим указом. "Українська правда", посилаючись на власні джерела, причиною такого розвитку подій назвала готовність Зеркаль бути лише уповноваженою Президента Зеленського у питаннях міжнародних судів України проти Росії, чим вона займалася попередні роки, а не працювати заступником АП.

Справа не у посаді: Олена Зеркаль відмовилася бути заступником голови АП

Вона також нагадала, що зовнішня політика входить до сфери компетенції глави держави. "Зовнішня політика – спільна справа президента та МЗС. Тому взаємодія, конструктив і взаємоповага є критично важливими. Ми – одна команда і країна в нас одна", - заявила Зеркаль. І додала, що наразі перейнята підготовкою до 25 травня, коли в місті Гамбург "Міжнародний трибунал з морського права оголосить рішення щодо наших військових кораблів та наших моряків".

Як повідомлялося, напередодні на сайті глави держави спочатку з’явився, а потім зник указ про призначення Зеркаль заступницею глави Адміністрації президента. Вранці 22 травня сама дипломат пообіцяла дати пояснення щодо цього вечором. Удень указ повернувся на президентський сайт разом із новим указом, який скасовує призначення Зеркаль на посаду в АП.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів