Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеркаль відреагувала на заяву РФ про невизнання рішення Гааги про компенсацію інвесторам збитків за окупації Криму

Інвестори, які отримали право на компенсацію, будуть звертатися в суди інших держав-учасниць Конвенції.

Заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль прокоментувала відмову РФ виконувати рішення міжнародного суду про компенсацію українським інвесторам збитків за окупації Криму.

Про це вона написала в Facebook

Продовжуючи тему арбітражного рішення проти Росії. Надійшло багато питань щодо його виконання. Особливо після більш ніж...

Опубліковано Lana Zerkal 10 травня 2018 р.

За її словами, відповідно до Конвенції про визнання і виконання іноземних арбітражних рішень 1958 року, Росія як країна-підписант визнає обов'язковість арбітражного рішення.

ВідеоУкраїнські інвестори виграли суд у РФ щодо активів у Криму

Постійний третейський арбітраж у Гаазі ухвалив рішення, що Росія має сплатити компенсацію низці українських інвесторів за анексію Криму. Йдеться про 159 мільйонів доларів. В Мінюсті певні, що така перемога допоможе і в інших справах проти Росії.

Українські інвестори виграли суд у РФ щодо активів у Криму

Проте в такій ситуації про добровільне виконання Росією цього рішення не йдеться, заявила Зеркаль.

"Процесуальні норми більшості держав світу передбачають примусове виконання рішень", - заявила вона.

Інвестори, які отримали право на компенсацію, будуть звертатися в суди інших держав-учасниць Конвенції, де є майно РФ, яке можна стягнути як компенсацію.

"Суб'єктам, які перемогли в цій справі, ще доведеться докласти зусилля, щоб отримати ці кошти. Але за наявності нормальної юридичної підтримки це цілком реальна справа", - резюмував дипломат.

Нагадаємо, Третейський суд в Гаазі постановив, що Росія повинна виплатити компенсацію ряду українських інвесторів за анексію Криму. У цій справі йдеться про суму 159 млн доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції