Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Згуладзе та Геращенко увійшли до комісії з обрання голови Держбюро розслідувань

Членів конкурсної комісії обрали на засіданні Кабміну.

Сьогодні, 29 лютого, на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів затвердили членів конкурсної комісії, які обиратимуть директора Державного бюро розслідувань.

Від Кабінету міністрів до комісії увійшли - перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова, перший заступник міністра внутрішніх справ Катерина Згуладзе та нардеп Антон Геращенко.

Загалом комісія має складатись з дев'ятьох членів – по троє від президента, уряду та парламенту. Верховна Рада своїх кандидатів так і не надіслала. Від Адміністрації президента кандидатами обрані: професор кафедри юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка Віктор Самохвалов, завідувач кафедри юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка, академік НАПрНУ, д. ю. н., професор Роман Майданник та партнер ЮФ "Саєнко Харенко" Тетяна Сліпачук.

Перше засідання комісії має відбутись уже завтра, 1 березня.

Всі члени комісії, згідно з умовами організації конкурсу, повинні мати "бездоганну ділову репутацію, вищу юридичну освіту, високі професійні і моральні якості, суспільний авторитет".

Як відомо, Держбюро розслідувань мало запрацювати вже у березні поточного року, але почне роботу не раніше січня 2017 року. Про це розповів спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький.

Залиште свій коментар

Вибір редакції