Зґвалтування в Кагарлику та стрілянина у Броварах: у Раді хочуть почути пояснення Авакова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Слуга народу" ініціює виклик Авакова до Ради.

Фракція "Слуга народу" пропонує заслухати у Верховній Раді міністра внутрішніх справ Арсена Авакова через свавілля поліції у Кагарлику та стрілянину в Броварах.

Про це 1 червня заявив заступник глави фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

Поговорити з Аваковим про резонансні справи хочуть у день уряду, в п'ятницю 5 червня.

Наша фракція пропонує запросити на день уряду міністра внутрішніх справ Арсена Авакова для доповіді по Броварах та історії з Кагарликом. І, можливо, доповісти про стан розслідування нашого колеги пана Давиденка, я думаю міністр дасть нам відповіді.
зазначив Корнієнко

Нагадаємо:

  • У місті Кагарлик Київської області 25 травня внутрішня безпека Нацполіції затримала двох поліцейських місцевого відділу за підозрою у  зґвалтуванні та катуваннях 25-річної жінки.
  • У Державному бюро розслідувань розпочали розслідування та оголосили підозру 29-річному оперативнику Сергію Сулимі та 35-річному начальнику сектору кримінальної поліції відділення Миколі Кузіву.
  • 29 травня вранці у Броварах сталася перестрілка, в якій взяли участь кілька десятків осіб. Місцеві мешканці публікували відео події у соцмережах.
  • За повідомленням МВС, стрілянина сталася між угрупуваннями, які "покривають" маршрутні перевезення. Причина - перерозподіл сфер впливу між перевізниками.

Залиште свій коментар

Вибір редакції