Жартівник Парасюк вибачився за Святого Миколая у своїй е-декларації

Дата публікації
Перегляди
2605
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Жартівник Парасюк вибачився за Святого Миколая у своїй е-декларації

Фото: Facebook/Володимир Парасюк

Депутат пояснив, чому пожартував під час заповнення декларації.

Народний депутат Володимир Парасюк попросив вибачення за свій жарт у декларації, де він вказав, що отримав годинник від Святого Миколая.

"Хочу вибачитись перед українцями за свій жарт в декларації. Годинник я справді отримав в подарунок від сестри на свято Миколая. Однак, не слід було писати про це в декларації в такій формі", - написав депутат на своїй сторінці у Facebook.

Парасюк вважав, що своїм жартом покаже, що з легкістю і без будь-яких побоювань відноситься до подання е-декларації. Він пообіцяв сьогодні усе виправити.

"Стосовно е-декларування, вважаю, що це величезний крок до повного очищення влади від корупціонерів і нечесних чиновників. І я тішусь, що маю відношення до процесу впровадження е-декларування в Україні", - написав депутат.

Нагадаємо, народний депутат Володимир Парасюк задекларував годинник, який йому подарував Святий Миколай. У декларації народного депутата зазначено, що годинник Samsung Gear s2, вартість якого складала 7999 гривень він отримав у подарунок 19 грудня 2015 року. "Годинник. Подарунок. P.s. Приніс Святий Миколай. Але точно сказати не можу, бо я спав", - зазначив Парасюк в описі майна. Пізніше депутат сказав, що годинник йому подарувала сестра на день Святого Миколая.

Нардепи відмовилися від підвищення своїх зарплат і прокоментували декларації колег

Нардепи відмовилися від підвищення своїх зарплат і прокоментували декларації колег

Наступна публікація