Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жданов проігнорував відкликання "Батьківщини" і залишається в уряді Яценюка

Він пояснив, що має забезпечувати підготовку спортсменів до Олімпійських та Паралімпійських ігор.  

Глава міністерства молоді та спорту, який був делегований до Кабміну від "Батьківщини", Ігор Жданов заявив, що не збирається йти у відставку.

Про це він написав у Facebook.

"На прохання Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка я залишаюся працювати в Уряді. Зараз не час розхитувати державний човен. Я гарно пам'ятаю, чим закінчився після Помаранчевої революції конфлікт всередині демократичних сил, конфлікт між Ющенком та Тимошенко – приходом до влади Януковича. Ми не маємо права повторювати цю помилку", - пояснив Жданов.

Також він зазначив, що вихід "Батьківщини" із коаліції може призвести до "реваншу антиукраїнських сил або взагалі до втрати незалежності України".

Жданов, крім того, прокоментував своє відкликання з боку партії.

"Наскільки я розумію, професійних претензій до мене немає. 15 лютого цього року профільний комітет Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму детально розглянув звіт про діяльність Мінмолодьспорту за 2015 рік та одноголосно визнав нашу роботу задовільною", - зазначив він.

Міністр нагадав, що до літніх Олімпійських та Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро залишилося лише півроку.

"Для мене особисто забезпечення якісної підготовки та участі спортсменів збірних команд України в Олімпійських та Паралімпійських іграх - це головна відповідальність та пріоритет №1". - наголосив Жданов.

На прохання Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка я залишаюся працювати в Уряді. Зараз не час розхитувати державний човен. Я ...

Posted by Ігор Жданов on Wednesday, February 17, 2016

Нагадаємо, 16 лютого парламент не ухвалив резолюцію про недовіру уряду на чолі з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком. За постанову проголосували 194 народних депутати.

Після голосування "Батьківщина" відкликала з Кабміну України міністра молоді та спорту Ігоря Жданова.

17 лютого на брифінгу лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко повідомила про вихід її політсили з коаліції

Залиште свій коментар

Вибір редакції