Жебрівський потролив Олланда у відповідь на пропозицію провести вибори на Донбасі

Очільник області засмутився через подвійні стандарти політика. 

Глава Донецької ВЦА Павло Жебрівський у відповідь президенту Франції Франсуа Олланду, який запропонував провести вибори на Донбасі, порадив йому поїхати на окуповані території.

"Вибори на окупованих територіях готовий проводити тільки після того як пан Олланд разом зі мною погодиться проводити на цих територіях передвиборчу агітацію. Ну, і нам ще потрібно буде там створити виборчі дільниці, сформувати комісії, актуалізувати списки виборців і т.д. для проведення виборів", - написав він у соцмережі Facebook.

Жебрівський підкреслив, що про вільне волевиявлення на тимчасово окупованих територіях не може бути мови.

"Про який вільний вибір може йтися, якщо українська мова і українська символіка там сьогодні під забороною? А за їх використання на тій території – 100% гарантія зникнути десь у підвалах" - додав він.

Глава військово-цивільної адміністрації також наголосив, що йому прикро чути такі заяви від європейських політиків.

"Не може бути подвійних стандартів у президента країни, яка позиціонує себе еталоном демократії у світі", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше із різкою критикою пропозиції президента Франції Франсуа Олланда виступив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Він порадив політику не вказувати українцям віддавати території та мільйони життів  під путінський режим. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: