Жилін був прямим агентом ФСБ і його могли вбити російські спецслужби - радник Авакова

Шкіряк наголосив, що харків'янин ще з Майдану виконував завдання ФСБ.

Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк схиляється до думки, що лідера "Оплота" Євгена Жилінавбили російські спецслужби

Про це він заявив в ефірі Еспресо.TV.

"Якщо факт смерті (Жиліна, - ред.) буде підтверджений, то туди йому і дорога. Ми повинні менше займатися припущеннями, а звертати увагу на ті події, які передували цьому інциденту. Мушу вам повідомити, що до сьогодні жодного юридичного підтвердження смерті громадянина України Жиліна від правоохоронних органів і російської влади не отримували", - сказав Шкіряк.

Він також додав, що є прихильником версії того, що це було сплановане вбивство російських спецслужб.

"Жилін був цінним свідком, він був добре обізнаний у тих злочинах, які скоювала РФ на території України, він був прямим агентом ФСБ і ще з Майдану він виконував завдання російських спецслужб", - заявив Шкіряк і додав, що вбивство Жиліна може бути інсинуацією.

Також радник міністра нагадав, що сепаратист перебував у міждержавному і міжнародному розшуках.

ВідеоЖурналісти ТСН спробували з'ясувати, як вбивство Євгена Жиліна вплинуло на його однодумців

19 вересня ввечері, за повідомленнями російських ЗМІ, в підмосковному ресторані "Вітерець" кілер убив лідера терористичного угруповання "Оплот" українця Євгена Жиліна, а також важко поранив його супутника. В МВС РФ офіційно підтвердили факт стрільби, а також смерть однієї людини в результаті інциденту, проте не назвали імені жертви. 

За даними російських слідчих, основна версія вбивства Жиліна - розбіжності у бізнесі. Раніше повідомлялося, що ватажка "Оплоту" можуть поховати у Харкові.

Залиште свій коментар

Наступна публікація