Жилін був прямим агентом ФСБ і його могли вбити російські спецслужби - радник Авакова

Шкіряк наголосив, що харків'янин ще з Майдану виконував завдання ФСБ.

Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк схиляється до думки, що лідера "Оплота" Євгена Жилінавбили російські спецслужби

Про це він заявив в ефірі Еспресо.TV.

"Якщо факт смерті (Жиліна, - ред.) буде підтверджений, то туди йому і дорога. Ми повинні менше займатися припущеннями, а звертати увагу на ті події, які передували цьому інциденту. Мушу вам повідомити, що до сьогодні жодного юридичного підтвердження смерті громадянина України Жиліна від правоохоронних органів і російської влади не отримували", - сказав Шкіряк.

Він також додав, що є прихильником версії того, що це було сплановане вбивство російських спецслужб.

"Жилін був цінним свідком, він був добре обізнаний у тих злочинах, які скоювала РФ на території України, він був прямим агентом ФСБ і ще з Майдану він виконував завдання російських спецслужб", - заявив Шкіряк і додав, що вбивство Жиліна може бути інсинуацією.

Також радник міністра нагадав, що сепаратист перебував у міждержавному і міжнародному розшуках.

Журналісти ТСН спробували з'ясувати, як вбивство Євгена Жиліна вплинуло на його однодумців

Залягти на дно -саме це вирішили зробити прибічники сепаратистської організації "Оплот" після вбивства їхнього лідера - так вважають харківські активісти. Вони впевнені, що смерть Жиліна вигідна тим, хто був проти харківського Євромайдану. Журналісти ТСН спробували знайти однодумців загиблого та його рідних.

19 вересня ввечері, за повідомленнями російських ЗМІ, в підмосковному ресторані "Вітерець" кілер убив лідера терористичного угруповання "Оплот" українця Євгена Жиліна, а також важко поранив його супутника. В МВС РФ офіційно підтвердили факт стрільби, а також смерть однієї людини в результаті інциденту, проте не назвали імені жертви. 

За даними російських слідчих, основна версія вбивства Жиліна - розбіжності у бізнесі. Раніше повідомлялося, що ватажка "Оплоту" можуть поховати у Харкові.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: