Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жилін шукав заміну Захарченку та припускав власну загибель

Журналісти по-новому перечитують прижиттєві зізнання лідера "Оплоту".

Ватажка харківських "тітушок" і лідера бандформування "Оплот" Євгена Жиліна можуть поховати в Україні. Таку думку висловив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

За словами нардепа, у столиці Слобожанщини живуть мати і дружина ватажка терористів. Вони можуть забажати поховати тіло Жиліна саме в Харкові.

Відео Ватажка "тітушок" Євгена Жиліна поховають у Харкові

Як стало відомо журналістам, сам Жилін передбачав, що його можуть убити "свої" ж. Оскільки він критикував керівників сепаратистських утворень. "Зв'язок із Олександром Захарченком втрачено. У нас моральні розбіжності. Я б хотів, щоб підрозділи "Оплот" називалися просто військовими частинами і не забруднювалися, бо багато з того, що робить Захарченко – я з цим не згоден і я шукаю заміну йому в Донецьку", - говорив "оплотівець" в одному з інтерв'ю.

Іншим разом Жилін зізнався: "Прикро усвідомлювати, що наших можна брати та розстрілювати своїм же. І їм за це нічого не буде". Ці слова виявилися пророчими. Хоча офіційна версія вбивства від російського слідчого комітету – бізнесові розбірки.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції