Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жінки Уманської міськради заявили про сексизм нардепа Яценка й показали образливі листування

Вони звернулися до комітету з питань депутатської етики.

Працівниці виконавчого комітету Уманської міської ради записали звернення до Верховної Ради, в якому звинуватили народного депутата Антона Яценка у сексизмі, образах та тиску.

Відеозвернення жінки розмістили на YouTube.

Однією з ініціаторок звернення стала секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк.

"Ми, жінки, що працюють в органах місцевого самоврядування, вважаємо негідним поведінку народного депутата Антона Яценка. У своїх кишенькових інтернет-ресурсах він поширює брехливу інформацію про жінок-співробітників міської ради. Це прямий тиск, в тому числі за статевою ознакою", - йдеться в їхньому зверненні.

Водночас у відео є скріншоти листувань депутата з представницями міськради. На них нібито Яценко обзиває жінок, звинувачує у інтимних зв’язках з керівництвом та погрожує пресою.

Працівниці Уманської міськради звернулися до комітету з питань депутатської етики Ради із проханням розібратися у справі. Там вважають дії Яценка спробою тиску на органи місцевого самоврядування напередодні місцевих виборів.

Зазначимо, Яценко у подібний скандал потрапляє не вперше. У лютому 2018 року нардеп висловив впевненість, що комунікаційниця Громадського руху "Чесно" Юлія Решітько отримала роботу "через ліжко". Вона вже прокоментувала нову історію з Яценком.

Раніше цей прекрасний чоловік писав, що я потрапила в Рух ЧЕСНО через ліжко, на що я посміялась і відповіла, що не треба...

Опубліковано Yulia Reshitko Середа, 22 січня 2020 р.

Нагадаємо, раніше колишня виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розкритикувала обраного нардепом від "Слуги народу" Олександра Дубінського через його публікацію з сексистським змістом. Супрун нагадала, що напередодні Мережу обурила вимога від нього до потенційних помічників: “дівчат, нижчих за 175 см, не турбувати”. "Усі бачать в такій мові сексизм та об’єктивацію, бо це вони і є", - підкреслила Супрун.

Залиште свій коментар

Вибір редакції