Жителі Слов'янська "зіпсували" інтерв'ю журналісту Russia Today палкою підтримкою української армії

Дата публікації
Перегляди
117к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Жителі Слов'янська "зіпсували" інтерв'ю журналісту Russia Today палкою підтримкою української армії

Жителі Слов'янська підтримують українську армію: "Слава Україні!" / Фото: Fаcebook/Віктор Балога

Місцеві жителі нарікають, що у них усе було б ціле, якби не ці "уроди", як вони називають терористів.

Мешканці Слов'янська підтримують українську армію та радіють звільненню від терористів.

Про це місцеві жителі заявили в інтерв'ю журналісту російського каналу Russia Today Грему Філліпсу, який намагався запевнити людей, що українські військові вбивали мирних жителів.

"А терористи не обстрілювали мирних жителів? А терористи не вбивають дітей?" - запитала жителька Слов'янська у журналіста.

"Якщо б тут не було цих уродів (я інакше не називаю цих ополченців), у нас було б усе ціле. Чому вся інша Україна, 90% України, живе без війни? Більша частина Донецької області живе без війни", - додала українка.

Крім того, вона запевнила, що українська армія робить усе правильно: "Вона захищає свою територію, вона захищає свою країну, свої кордони, свій народ".

Також жінка назвала неправдою закид журналіста про те, що влаштований терористами навесні "референдум" підтримав кожний житель Слов'янська. На цю тему висловився й інший житель міста, який долучився до розмови: "Я можу підтвердити її слова. Це брехня натуральна. Де там кожна людина?".

"Тільки українська армія, тільки "Слава Україні!" - завершила розмову з журналістом жителька Слов'янська.

Нагадаємо, що 6 липня українські військові повністю взяли під контроль Краматорськ та Слов'янськ. За словами очевидців, терористи тікали зі Слов'янська у цивільному одязі, кидаючи блокпости і гроші.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
117к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація