Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жителів ОРДЛО, які отримають російські паспорти, можуть позбавити українських пенсій

Ініційовано пропозицію щодо внесення таких осіб до спеціальної бази даних.

Жителів окупованого Донбасу, які отримають російські паспорти, можуть позбавити пенсій соціальних виплат.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

За її словами, ініційовано опрацювання пропозиції щодо внесення таких громадян до спеціальної бази даних з подальшим позбавленням їх статусу бенефіціара щодо отримання соціальних виплат чи пенсій з боку України.

Фріз повідомила, що документи центрів видавання російських паспортів у місті Новошахтинську та селищі Покровське не будуть визнаватись. "Ця акція Росії проти України порушує принципи та норми міжнародного права та є прямою загрозою державному суверенітету, територіальній цілісності нашої держави", - написала вона.

Як повідомлялося раніше, 8 травня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про визнання незаконними російських паспортів, що видаватимуть мешканцям окупованих українських територій – насамперед Луганської та Донецької областей. 

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених так званих "ДНР" і "ЛНР". Українські дипломати висловили рішучий протест проти цього. Президент Петро Порошенко виступив із терміновим зверненням щодо цієї ситуації. Дії РФ засудили і в штабі переможця президентських виборів Володимира Зеленського. В українському уряді закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти, а згодом визнали їх незаконними

ВідеоРосія вже завезла паспорти РФ в ОРДЛО і анонсує їхню масову роздачу українцям

Цього тижня російський президент Володимир Путін оголосив про запровадження спрощеного режиму отримання російського громадянства для жителів окупованих територій Донбасу. Очільник українського МЗС назвав це "новим паспортним етапом окупації". Рада безпеки ООН зібралася на термінове засідання. Але поки дипломати засуджують таку політику на словах, бійці на Донбасі бачать вже реальні дії ворога.  

Росія вже завезла паспорти РФ в ОРДЛО і анонсує їхню масову роздачу українцям

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції