Перейти до змісту
"Живу і працюю в Лондоні". Гонтарева не збирається їхати на допит до ГПУ

"Живу і працюю в Лондоні". Гонтарева не збирається їхати на допит до ГПУ

Колишня очільниця Нацбанку кличе прокурорів до себе.

Екс-голова НБУ Валерія Гонтарева не має наміру з'являтись на допиті у Генпрокуратурі, куди її викликають за повісткою. Про це вона заявила "Українським новинам".

"Я не збираюся йти на допит. Я живу і працюю в Лондоні. Якщо вони хочуть приїжджати мене допитувати, то хай приїдуть і допитають", - сказала Гонтарева.

При цьому вона заявляє, що не має стосунку до махінацій бізнесмена Сергія Курченка.

"Це взагалі, крім як політично мотивованим, ніяк неможливо назвати. Тому що я не те, що з Януковичем або Курченком ніколи не бачилася, або з Арбузовим ніколи не була знайома, я ніколи не брала участі в жодній угоді, в жодній ролі. До мене це не мало жодного стосунку. Як ви пам'ятаєте, це все почалося перед першим туром виборів, коли вийшов генпрокурор і сказав, що (Костянтин) Кулик сфабрикував цю підозру, що вніс о 5 ранку за липовими документами. Звідки це виникло знову, не можу сказати. Новий час, нова влада", - додала екс-глава НБУ.

Нагадаємо, Генпрокуратура заявила про намір вручити підозри людям з оточення Порошенка. Екс-голову Адміністрації президента Бориса Ложкіна, заступника голови Адміністрації Президента Олексія Філатова та екс-очільницю Нацбанку Валерію Гонтареву викликають на допит. Їхні повістки з’явились на офіційному сайті Генпрокуратури - поруч із аналогічними для екс-міністра екології Миколи Злочевського та банкіра Костянтина Стеценка. Усі фігуранти зазначені як підозрювані у справі олігарха-втікача Сергія Курченка, якому закидають масштабні розкрадання. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин