Жодних "обмінів" України. Санкції проти РФ будуть збережені до повної деокупації Криму - Тіллерсон

Дата публікації
Жодних "обмінів" України. Санкції проти РФ будуть збережені до повної деокупації Криму - Тіллерсон

Reuters

Клімкін отримав гарантії від держсекретаря США про повну підтримку України.

Глава Держдепартаменту США Рекс Тіллерсон запевнив очільника українського зовнішньополітичного відомства Павла Клімкіна, що жодних "обмінів" України в контексті розв'язання інших питань не буде. Про це повідомляє "Європейська правда".

"Ми говорили про контакти, і про те, яким чином ми будемо взаємодіяти разом у найближчому майбутньому у сфері нашої протидії російській агресії", - заявив глава МЗС України.

"Дуже чітко прозвучала теза, що не може бути, аж ніяким чином, жодних формальних, неформальних, фантастичних, міфологічних розмінів. Тобто питання України жодним чином не буде вирішуватись в контексті з іншими питаннями. Питання України є фундаментально важливим для Сполучених Штатів Америки", - заявив він.

Варто зазначити, що за інформацією прес-служби МЗС України, Тіллерсон наголосив, що США і надалі підтримуватимуть Україну, і антиросійські санкції залишаться чинними до повного виконання Мінських домовленостей, припинення агресії та деокупації Донбасу і Криму.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Клімкін та Тіллерсон під час своєї зустрічі у Вашингтоні обговорювали шляхи впливу на поведінку Росії, щоб змусити виконувати її Мінські домовленості.

Міністр МЗС Клімкін вирушив до США із дипломатичним візитом

Міністр МЗС Клімкін вирушив до США із дипломатичним візитом

Наступна публікація