Жодних прямих переговорів з бойовиками і легітимізації бандитів не буде — Геращенко

Дата публікації
Жодних прямих переговорів з бойовиками і легітимізації бандитів не буде — Геращенко

УНІАН

За словами Геращенко, Україну штовхають до паралельних Мінську процесів.

Перший віце-спікер Верховної ради Ірина Геращенко заявила, що "Україну всіма силами підштовхують до легітимізації бойовиків і прямих переговорів з ОРДЛО". 

Відтак на своїй сторінці у Facebook вона заявила, що цього не буде.

"Україну всіма силами підштовхують до легітимізації бойовиків, до прямих переговорів з ОРДЛО, намагаючись тепер створити сценарії прямих переговорів, паралельні до Мінська процеси, без РФ і ОБСЄ", — написала Геращенко.

При цьому політик наголосила, що такі дії ускладнюють роботу української делегації в Мінську: "Звичайно, це серйозно ускладнює і без того непросту роботу української делегації в Мінську, причому всіх груп, не лише гуманітарної, але і безпекової, економічної, політичної".

Геращенко заперечила ймовірність всіх "сценаріїв, які розігрує Кремль".

"Але жодних прямих переговорів і легітимізації бандитів не буде. Які б брудні сценарії не розігрував Кремль в цій гібрідній війни проти Украіни", — резюмувала вона.

Нагадаємо, 24 лютого, керівник громадянської організації "Офіцерський корпус" Володимир Рубан разом із нардепом Надією Савченко прибули у терористичну "ДНР"

Радник глави МВС Зорян Шкіряк заявив, що Савченко намагалася проникнути у розташування передових українських бригад у зоні АТО та закликала військових до державного заколоту. СБУ заявила, що перевірить цю інформацію щодо Савченко.

Савченко, своєю чергою, розповіла про сирість і холод в камерах шістьох українських військовополонених

Наступна публікація