Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жодних шансів: у Раді прокоментували ідею Барни зробити персоною нон ґрата журналіста "1+1"

У профільному комітеті вважають, що ця ініціатива приречена на провал.

Нардеп Олег Барна вимагає позбавити журналіста каналу "1+1" Ігоря Колтунова акредитації у Верховну Раду. Однак від запитань про свою ініціативу політик чимдуж тікає від журналістів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кореспонеднт переконаний, що це помста за вдалий експеримент, коли Барна повівся на пропозицію терміново повернутися до Києва і проголосувати за винагороду потрібний президентові законопроект. "У мене є інсайди про те, що з декількома депутатами зі своєї фракцій він домовився, що спільним фронтом спробують вичавити мене з парламенту. Щоб я їм не заважати кнопкодавити", - пояснив Колтунов.

ВідеоОлег Барна вимагає позбавити журналіста "1+1" акредитації у Верховну Раду

Це саме той Барна, який послав кореспондента Ігоря Колтунова на три літери через незручне запитання. І ось тепер обранець зробив ще одну спробу перешкодити роботі журналіста. Чи вдасться йому це зробити - розбиралися журналісти ТСН.

Олег Барна вимагає позбавити журналіста "1+1" акредитації у Верховну Раду

Ведучий програми "Гроші" вважає ситуацію з журналістом лакмусовим папірцем. Питанння, на його думку, стоїть так: чи зможуть депутати наступити на горло вільній пресі? "Вони намагаються викинути з Ради журналіста, який знімає переписки, задає незручні питання. Якщо вони викинуть журналіста "1+1", не дадуть акредитацію, то вони зможуть це робити з будь-ким і позбавляти акредитації тих журналістів, які їм не подобаються", - вважає Олександр Дубінський.

Голова комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар каже, що поведінка Барни знижує і без того мізерну довіру суспільства до законодавчого органу. Політик закликає колег-депутатів поважати роботу журналістів. "Якщо вже виник конфлікт, треба було вибачитися, замість того. щоб поглиблювати цей конфлікт і виглядати часом комічно", - вважає вона.

Фотогалерея Мітингувальники під Радою побили депутата Барну (2 фото)

Фахівець із масових комунікацій Ярослава Наумова зауважує, що випадок із Барною – це показник загальної культури в суспільстві. Мовляв,  цей депутат, найпевніше, навіть не усвідомлює своєї провини, та й реакція його колег і інших журналістів була занадто млявою. "Безкарність породжує такі дії. Якщо людину не покарано – вона починає нахабніти", - застерігає він.

Подання Барни щодо заборони Колтунову працювати в парламенті розгляне комітет зі свободи слова. Але сподіватися на підтримку, прогнозує його голова, лайливому депутату не варто, бо в демократичній країні у війні політика з журналістом для політика перемога неможлива.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції