Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Жодного конфлікту немає". Ситник прокоментував скандал між НАБУ і САП

За словами директора НАБУ, детективи і прокурори працюють у штатному режимі.

Між Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою немає конфлікту.

Про це заявив під час виступу у Верховній Раді директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

"Створення САП врятувало НАБУ від нагляду Генеральної прокуратури. Жодного конфлікту між НАБУ і САП немає. Є певне кримінальне провадження, є певні матеріали, які нині передані до компетентних органів. Якщо це стосується кримінального кодексу, то це передано ГПУ, якщо стосується дисциплінарного провадження - комісії прокуратури з дисциплінарних правопорушень", - сказав він.

Водночас Ситник запевнив, що детективи НАБУ і прокурори САП працюють у штатному режимі, антикорупційних справ за березень порушено більше, ніж за два останніх місяці.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Назара Холодницького прослуховували. В його кабінеті в акваріумі була знайдена відповідна апаратура. Прослуховуванням займались слідчі ГПУ та НАБУ.

30 березня генеральний прокурор Юрій Луценко звернувся до Квалифікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з проханням розглянути питання звільнення керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Цього ж дня антикорупційного прокурора викликали на допит до Генпрокуратури, але він не з'явився. 

Підставою для відкриття кримінального провадження проти керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького стала отримана інформація, що він перешкоджає розслідуванню в "одеській справі".

Залиште свій коментар

Вибір редакції