Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жодного обмеження у доступі українських журналістів до кулуарів Ради не буде - Парубій

Парубій "підтримує журналістську ініціативу щодо запровадження більш чіткого порядку акредитації для висвітлення роботи Верховної Ради".

Голова Верховної Ради Андрій Парубій пообіцяв, що обмежень доступу журналістів до кулуарів парламенту не буде.

Про це він сказав з огляду на лист-звернення від журналістів, передає прес-служба парламенту.

"Я здивований цим листом до мене як до голови Верховної Ради України. Багато журналістів, які тут є, провели зі мною багато років у цих кулуарах, і ще на День журналістики я сказав дуже чітко і виразно, і зараз хочу це повторити, що жодного обмеження доступу українських журналістів до кулуарів українського парламенту не буде. Це моя послідовна позиція", - заявив Парубій.

Він також запевнив, що "підтримує журналістську ініціативу щодо запровадження більш чіткого порядку акредитації для висвітлення роботи Верховної Ради". При прес-службі парламенту хочуть створити громадську раду, "яка б допомагала в акредитації тих журналістів, які приходять до Ради".

"Апарат Верховної Ради тривалий час веде роботу з цього приводу, і вже є напрацювання про створення громадської ради. Журналісти самі краще знають, хто справді займається журналістською діяльністю", - сказав Парубій.

Раніше повідомлялося, що комітет Ради пропонує обмежити доступ ЗМІ до кулуарів парламенту.

ВідеоОбмеження доступу журналістів до кулуарів не буде – Парубій

Журналісти просили Парубія втрутитись і не закривати для них кулуари - місце спілкування з депутатами. Саме це напередодні рекомендував зробити Регламентний комітет Ради, мотивуючи численними скаргами нардепів на недоречну поведінку деяких журналістів.

Обмеження доступу журналістів до кулуарів не буде – Парубій

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції