Жодного рішення останніх секретних переговорів у Мінську щодо Донбасу досі не оприлюднили

Дата публікації
Жодного рішення останніх секретних переговорів у Мінську щодо Донбасу досі не оприлюднили

Мінські переговори щодо Донбасу були секретними / olex-kurinniy.livejournal.com

Найважливішою із озвучених зрештою домовленостей став обмін полоненими.

Переговори у Мінську щодо вирішення збройного конфлікту на Донбасі цього тижня були секретні як ніколи. Контактна група засідала впродовж кількох годин. Проте ділитися результатами зустрічі із журналістами ніхто так і не вийшов.

Найважливішою із озвучених зрештою домовленостей став обмін полоненими. Та навіть про нього стало відомо лише наступного дня. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

На швидкий результат Мінських переговорів особливої надії і не було. Після того, як Верховна Рада України відмовилася від позаблокового статусу, в російському МЗС заявили, що це не сприятиме виходу із кризи.

Жодного рішення останніх мінських переговорів не оприлюднили

Жодного рішення останніх мінських переговорів не оприлюднили

Разом із тим до групи посередників в українському питанні додався президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв. Він прилетів до Москви одразу після візиту до Києва, обговорив ситуацію із Володимиром Путіним. А пізніше - спілкувався телефоном із президентом України Петром Порошенком і канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Впливовість цього Казахського союзника Росії не варто перебільшувати, але що важливіше - не можливо й применшити. Митний союз більше не моноліт.

Тим часом у "ЛНР" розповіли про таємні заяви і запропонували зустріч на 28 або 29 грудня.

Наступна публікація