Жодної копійки зарплати і авторська винагорода. Савченко показала декларацію про доходи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардеп не має нерухомості чи авто. 

На сайті Верховної ради з'явилася декларація про доходи за 2015 рік нардепа від "Батьківщини" Надії Савченко, яку нещодавно звільнили із російського полону.

Загалом за рік Савченко заробила 406 тисяч 825  гривень, із яких 34 тисячі 736 гривень – доходи членів родини. Зарплата нардепу не нараховувалася. 205 тисяч гривень Савченко отримала як дарунок, приз чи виграш, а решту грошей (201 тисяча 818 гривень) – як авторську винагороду.

Сім'я льотчиці володіє земельною ділянкою на 1500 квадратів, будинком на 53 квадратних метри та квартирою на 71,1.

Сама Савченко не має транспортних засобів, натомість на членів її родини задекларовані Skoda fabia 2007 року та  Lifan 320 2011 року.

На утримання майна родина політика витратила 10 тисяч гривень. Також у власності сім'ї - цінні папери на 1 628 гривень, а у самої народної обраниці – на 75 гривень. 

Нагадаємо, що українську льотчицю Надію Савченко після 708 днів полону повернули на Батьківщину.

Президентський борт приземлився в аеропорту "Бориспіль" 25 травня вдень. Колишню бранку РФ, яка вийшла з літака босоніж, зустрічав натовп журналістів та політики.

Зокрема, з величезним букетом, від якого Савченко відмовилася, прибула Юлія Тимошенко.

До слова, родичам льотчиці – її сестрі та матері – ніхто не повідомив точного часу прибуття Надії. Вони були вимушені їхати до літовища своїм ходом.

Після зустрічі із журналістами та гнівної промови на адресу нетактовних працівників пера, Савченко поїхала до Адміністрації Президента.

Там льотчиця подякувала військовим та українцям за те, що повернулася. Крім того, жінка вибачилася перед побратимами за те, що досі жива.

Президент України, своєю чергою, за незламність волі та жертовність вручив Савченко орден "Золота Зірка".

Залиште свій коментар

Вибір редакції