Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналіст "Дорожнього контролю" заявив, що до нього ломився Парасюк з "калашом"

У ситуацію втрутилася поліція.

До готелю у Бахмуті журналіст "Дорожнього контролю" Андрій Дзиндзя викликав поліцію, заявивши, що народний депутат України Володимир Парасюк намагається виламати двері у його номер та погрожує. При цьому у порушення норм закону він знаходиться у приміщенні з автоматом на ремені без спеціального чохла.

Про це повідомили у ГУНП у Донецькій області.

Сам журналіст у соціальній мережі написаі "Парасюк ломився до мене у номер з калашом" і виклав на доказ відео своєї розмови з депутатом.

У поліції ж зазначили, що з приїздом їхніх співробітників сварка закінчилася, факт був зареєстрований в журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про скоєні кримінальні правопорушення та інші події.

"Поліцейські виявили у депутата Верховної Ради, який є власником зареєстрованої вогнепальної зброї, нагородний пістолет "Форт-17" та мисливський промисловий нарізний карабін. Мисливська зброя знаходилася у відкритому стані, на ремені, що є порушенням закону та тягне за собою відповідальність", - зазначили у відомстві.

Вони також додали, що за фактом порушення правил поводження із зареєстрованою зброєю проводиться перевірка.

А от журналіст на своїй сторінці згодом повідомив, що після сварки депутат заблокував його автівку і на доказ знову виклав відео.

Залиште свій коментар

Вибір редакції