Журналіст парламентської газети зробив ксенофобські заяви про Зеленського та Беленюка. У ЗМІ вже попросили пробачення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там розглядають можливість його звільнення.

Офіційна парламентська газета "Голос України" потрапила у скандал через ксенофобські заяви свого журналіста Василя Чепурного про "єврея-клоуна-президента" та "негра-депутата".

Відповідний пост він зробив на своїй сторінці у Facebook, однак наразі він вже видалений.

пост Чепурного
Главред

Ця публікація викликала широкий резонанс та змусила реагувати редакцію газети, яка вже попросила пробачення за висловлювання свого журналіста.

"В. Чепурний, без зазначення місця роботи, оприлюднив на приватній сторінці у соціальній мережі Facebook бузувірську позицію щодо результатів виборів президента і майбутніх парламентських перегонів, яка не має нічого спільного з редакційною політикою "Голосу України". Газета завжди стояла на засадах толерантності та взаємоповаги. За ініціативи редакції у Верховній Раді зареєстровано проект постанови, якою передбачено утворення як додатків до "Голосу України" видань національних меншин: польського, угорського, кримськотатарського, єврейського, вірменського, болгарського", - наголосили в газеті.

Там також підкреслили, що не стежать за приватним життям своїх співробітників та не несуть відповідальність за їхню особисту позицію.

"Незважаючи на це, з великою повагою просимо вибачення за некоректні висловлювання В. Чепурного в усіх, кого вони принизливо заторкнули. Редакція розглядає питання доцільності перебування В. Чепурного на займаній посаді", - пояснили у виданні.

Водночас, сам журналіст від своїх слів не відмовляється.

"А як я можу відмовлятися від своїх слів? Що він [Беленюк] від цього, побіліє? Я не бачу жодної образи у абсолютно літературному слові "негр". Але якщо це Жана Беленюка у даному випадку ображає — я готовий перед ним вибачитися", - пояснив він у коментарі theБабель.

За його словами, весь цей скандал вигідний "грантоїдам".

"Грантоїдським організаціям потрібен обʼєкт боротьби, інакше їм гроші не капають. Ну, для боротьби з ксенофобією, расизмом, антисемітизмом, [за] гендерну рівність — за те, що Захід любить, то знайшли ритуальну жертву, в якійсь мірі. Негра називаю негром, єврея — євреєм, українця — українцем", - підкреслив Чепурний.

Нагадаємо, у березні подібний скандал стався із політологом Олександром Палієм. На його думку, президентом України повинен бути українець і християнин "як і абсолютна більшість українців". З цієї причини, як зазначив Палій, він не буде голосувати ані за кандидатів в президенти Юлію Тимошенко і Володимира Зеленського, ані за "інших ставлеників іноземних олігархів".

Відео"Слуга народу" оприлюднила першу сотню партійного списку

Партія чинного президента, яка нині лідирує в рейтингах, хоча формується просто на ходу, навіть свій з’їзд перенесла на день. Бо запропонувала всім охочим йти від неї по одномандатних округах - заявити про себе на сайті. І, як твердять у прес-службі "Слуги народу", охочих виявилось стільки, що не встигали опрацювати всі анкети.    

"Слуга народу" оприлюднила першу сотню партійного списку

Залиште свій коментар

Вибір редакції