Журналіст розповів подробиці вбивства Бузини: кілери стріляли з Нагана або ТТ та забрали всі гільзи

Журналіст розповів подробиці вбивства Бузини: кілери стріляли з Нагана або ТТ та забрали всі гільзи

Бузину розстріляли з револьвера Наган непрофесіонали - журналіст / Фото: УНІАН

Журналіст зазначив, що почерк був явно непрофесійних кілерів, або ж так повинно було виглядати.

Журналіст Артем Шевченко розповів подробиці вбивства Олеся Бузини, посилаючись на джерела у судмедекспертизі.

Так, за даними експертів, у Бузину стріляли, швидше за все, з револьвера системи Нагана.

"Калібр - 7,62. Але гільз немає. Вони або в барабані Нагана, або у спеціальному гільзоуловлювачі на іншому типі пістолета такого ж калібру, припустимо ТТ, який стрілок забрав із собою", - написав журналіст на своїй сторінці на Facebook.

При цьому, додав Артем, характер уражень свідчить про хаотичну, а не прицільну стрільбу: по суті лише останній з п'яти пострілів - у голову - був 100% смертельними.

"Один із кількох свідків - водій автомобіля - сидів у ньому, відкинувшись на сидіння і дивився портативний телевізор - прямо навпроти місця розстрілу. Він бачив на власні очі все, що сталося. Почерк явно не професіоналів - кілерів. Чи потрібно було це зробити саме так", - висловив припущення журналіст.

 

За даними моїх джерел у судмедекспертизі в Бузину стріляли, швидше за все, з револьвера системи Нагана. Калібр входячи...

Posted by Артем Шевченко on 18 Квітень 2015 р.

Нагадаємо, що в СБУ раніше поінформували, що нібито відповідальна за вбивства Калашнікова і Бузини "УПА" є фейком. Спецслужби спростували існування організації, від імені якої поширюються загрози політикам.

Повʼязані теми:

Наступна публікація