Журналіст ТСН закликав Кличка пройти поліграф через скандальне корупційне розслідування

Дата публікації
Перегляди
4052
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Журналіст ТСН закликав Кличка пройти поліграф через скандальне корупційне розслідування

Фото: УНІАН

За це на "1+1" міський голова Києва подав до суду.

Журналіст ТСН Сергій Гальченко закликав міського голову Києва Віталія Кличка пройти поліграф у справі про можливе незаконне привласнення громадської будівлі біля готелю 11 mirrors, який належить його брату Володимиру.

Відповідне звернення було оприлюднене в ефірі ТСН.Тиждень.

Журналіст зазначив, що вже запрошував Кличка на поліграф в ефірі і сам особисто його пройшов.

"В п’ятницю, коли ви побоялися прийти, я пройшов поліграф, у цьому дослідженні я відповів на ваші закиди та звинувачення у "замовності"та "необ’єктивності" цього сюжету. Результати дослідження глядачі побачать наступної неділі. У свою чергу, під час вашого тесту ми хочемо дізнатися, чи сприяли ви, як київський міський голова, відчуженню комунального майна на користь вашого брата Володимира Кличка", - закликав Гальченко.

За його словами, Кличко може долучити свого поліграфолога, але за умови, що за ходом дослідження будуть стежити незалежні експерти "Всеукраїнської асоціації поліграфологів".

"Поліграф застосовують в Генпрокуратурі, в НАБУ. Навіть ви, Віталій Володимирович - я точно це дізнався - перевіряєте на детекторі брехні своїх підлеглих. Вони б оцінили, якби таку ж процедуру пройшли і ви самі.  У своїй відповіді нам ви заявили, що в суді детектор брехні не визнають доказом. Але ці результати потрібні не для суду, який, я думаю, і без поліграфа розставить усі крапки у схемі грабунку громади. Результати  потрібні для  мільйонів українців, для жителів Києва, для тисяч громад, які повинні знати, що голови і мери, яких вони обирають, служать інтересам їхнім, а не лише своїм - і своїх родичів та друзів. Тож, чекаємо вас у вівторок, 3 вересня 2019 року об 11:00 в приміщенні "Всеукраїнської асоціації поліграфологів" за адресою: Київ, вулиця Шовковична, 10, офіс 27. Ви славетний чемпіон. Майте мужність вийти і на цей ринг, щоб підтвердити свою правоту, дивлячись в очі киянам", - наголосив журналіст.

Нагадаємо, раніше Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження через спробу службової особи КМДА за попередньою змовою з народним депутатом України та службовими особами приватного сектору господарювання вчинити дії, спрямовані на заволодіння майном територіальної громади міста Києва. Мера Києва запросили на допит, але тоді він не з’явився і заявив, що буде судитись з телеканалом "1+1" за честь і гідність. Наприкінці червня цього року про історію з цим будинком вийшов сюжет у програмі ТСН на "1+1".

Журналіст "1+1" запросив Віталія Кличка пройти перевірку на детекторі брехні

Журналіст "1+1" запросив Віталія Кличка пройти перевірку на детекторі брехні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Перезавантаження ДБР
Дата публікації
Перегляди
4052
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація