Журналіст звинуватив Нацбанк у порушенні таємниці слідства і звернувся в НАБУ

Дані його допиту виклали в Мережу.

Ведучий програми "Гроші" Олександр Дубинський повідомив, що прес-служба Нацбанку опублікувала дані з його допиту в НАБУ.

Про це він написав у Facebook.

Дубинський наполягає, що ці дані - таємниця слідства, і вони були опубліковані в підконтрольній прес-службі НБУ групі в Facebook Save Гонтарєва.

"Зі мною зв'язався перший заступник Антикорупційного прокурора Максим Грищук і запевнив, що витоку з НАБУ не було. При цьому він повідомив, що інформація про відомості, які викладені у протоколі мого допиту передавалася юристам Нацбанку. А значить розкрили таємницю слідства (кримінальний злочин) працівники Нацбанку.

Але якщо це, все ж, працівники НАБУ - це повністю дискредитує антикорупційну прокуратуру. Завтра в 12 йду в НАБУ на зустріч з керівництвом. Всі подробиці обов'язково повідомлю", - повідомив журналіст.

Нагадаємо, що раніше голова Нацбанку Валерія Гонтарєва оприлюднила офіційну заяву через прес-службу регулятора, що у неї та її сім'ї не були відкриті рахунки на мільйони в ліквідованому комерційному "Дельта Банку".

Вона уточнила, що її невістка, Валерія Гонтарєва дала дозвіл фінустанові розсекретити банківську таємницю та оприлюднити інформацію про її рахунках і кошти на них. сайт "Дельта Банку" було вказано, що на ім'я Гонтарєвої-молодшої було відкрито п'ять рахунків на загальну суму 406 тис. грн. За рік до введення тимчасової адміністрації в цю фінустанову на рахунках було 169,9 тис. грн. А ця сума підлягала поверненню у межах передбачених законодавством 200 тис. грн через Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Нагадаємо, в виданню Hubs 27 березня 2015 року глава НБУ Валерія Гонтарєва повідомила, що у її старшого сина було розміщено депозит у "Дельта Банку" на суму 800 тис. грн.

Саме інформацію про можливе виведення коштів з неплатоспроможного банку зараз і вивчають детективи НАБУ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: