Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти опублікували весь архів повідомлень з телефону Онищенка, а нардеп-втікач переконує в монтажі

Онищенко вважає, що його слова були вирвані із контексту.

Журналісти "Слідство.Інфо" опублікували весь архів листування нардепа-втікача Олександра Онищенка з представниками оточення президента Петра Порошенка.

Відповіді фото листування журналісти опублікували на власному сайті.

Интересно все повернулось. Да, Гнап был у меня. 1,5 года назад. Брал интервью по коррупции Порошенко. Телефона моего в...

Опубліковано Aleksandr Onyshenko 10 травня 2018 р.

"Фотографії листування передані детективам Антикорупційного бюро, які раніше порушили кримінальне провадження стосовно можливого підкупу народних депутатів України. Детективи НАБУ долучили ці знімки до матеріалів кримінального провадження", - заявили журналісти.

Онищенко листування
Слідство інфо

ВідеоНАБУ готове передати до суду кримінальне провадження стосовно Онищенка

Про це у вівторок заявив директор бюро Артем Ситник. Онищенка звинувачують у газових та фінансових махінаціях і завданні державі шкоди на мільярд шістсот мільйонів гривень. Наразі Онищенко, разом із шістьома поплічниками, перебуває в розшуку. 

НАБУ готове передати до суду кримінальне провадження стосовно Онищенка

Онищенко листування2

Онищенко листування1

Онищенко листування3

Нагадаємо, що раніше з’явилося розслідування, в якому журналісти переконують, що зустрічалися з Онищенком у Франції і той дозволив їм сфотографувати смс-переписку з депутатами від БПП Ігорем Кононенком і Сергієм Березенком, а також з фінансовим радником президента Макаром Пасенюком.

Пізніше Онищенко заявив, що не давав доступ журналістам-розслідувачам до своєї смс-переписки з нардепами від БПП. Він заявив, що розслідування "змонтовано", а в ньому - "вирвані з контексту слова".

Залиште свій коментар

Вибір редакції