Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти повідомили про обшуки на курорті "Буковель". В СБУ поки не підтверджують

Гітлянська заявила, що СБУ веде слідчі дії проти будівельної фірми і про її зв'язок з курортом говорити поки зарано.

СБУ заблокувала роботу курорту "Буковель", куди на фестиваль приїхало майже 200 журналістів з усієї України.

Про це повідомив у Facebook голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко. 

"Обшуки та вилучення матеріалів проходять по різних підприємствах, пов‘язаних із засновником курорту та одним з лідерів партії "Укроп" Олександром Шевченком", - повідомив Томіленко.

СБУ заблокувала роботу курорту «Буковель». Куди приїхало майже 200 журналістів з усієї України на фестиваль. Обшуки та...

Опубликовано Sergiy Tomilenko Четверг, 20 сентября 2018 г.

У СБУ підтвердили у коментарі ТСН.ua обшуки лише у місцевій фірмі, яка займається будівництвом доріг.

"Поки мені про обшуки на курорті "Буковель" нічого не відомо. У нас ведуться слідчі дії щодо будівельної фірми, яка неякісно проклала асфальт в Івано-Франківській області. Я не знаю, яким чином це стосується курорту "Буковель", - повідомила прес-секретар голови СБУ Олена Гітлянська, не уточнивши назву фірми та її місце розташування.

Водночас Гітлянська не відкинула, що зв'язок може бути через нардепа від УКРОПу Олександра Шевченка, засновника курорту "Буковель".

Своєю чергою Олександр Шевченко опублікував на своїй сторінці кілька відео, які доводять факт обшуків в офісах "Буковелі". Політик пов'язує ці події з політичним тиском проти нього.

"Чи діє в Україні верховенство закону побачимо з вами незабаром. Саме в ці хвилини в офісі ТоВ "Буковель" відбувається обшук. За словами юриста ТоВ "Буковель", маски-шоу та обшуки в офісах компанії, яку пов’язують із засновником Буковелю, потенційним кандидатом в президенти України, Олександром Шевченком, відбуваються з грубими процесуальними порушеннями", - йдеться у повідомленні на сторінці Олександра Шевченка.

Схоже, що чинна влада готова на все, щоб чинити тиск на своїх політичних опонентів. Чи діє в Україні верховенство закону побачимо з вами незабаром. Саме в ці хвилини в офісі ТоВ «Буковель» відбувається обшук. За словами юриста ТоВ «Буковель», маски-шоу та обшуки в офісах компанії, яку пов’язують з засновником Буковелю, потенційним кандидатом в президенти України, Олександром Шевченком, відбуваються з грубими процесуальними порушеннями. Детальніше на відео.

Опубликовано Олександром Шевченко Четверг, 20 сентября 2018 г.

Також нардеп повідомив, що будівельною фірмою, в якій відбувся обшук є дорожна компанія "ПБС", розташована в Івано-Франківську.

З приводу обшуків Олександр Шевченко також виступив з трибуни Верховної Ради, звернувшись напряму до президента.

"Пане президенте, ми не боїмося ваших обшуків і команд на розправу. Якщо ви думаєте таким чином закрити рота мені та моїм друзям, то повірте – не вийде. Це – тільки початок. Це – початок кінця вашого перебування при владі і грабування України та українського народу", – наголосив укропівець.

Нардеп пов’язав незаконні обшуки на території Буковеля та буковельської фірми "ПБС" з власною опозиційною діяльністю та критикою на адресу Банкової: "Не подобається пану президенту, коли йому в прямих ефірах кажуть правду про ставлення до нього народу України. Не подобається пану Порошенку, що Шевченко каже правду й вирішив балотуватися в президенти України".

Нардеп Олександр Шевченко, укроп
ТСН.ua

Прес-служба УКРОПа повідомляє, що 20 вересня співробітники СБУ розпочали незаконні обшуки на території гірськолижного курорту "Буковель". Слідчі дії відбувалися у приміщеннях дорожньої компанії "ПБС" та в особистих помешканнях співробітників підприємства.

"Під час обшуків силовики виламували двері і брали в заручники працівників компанії. Паралельно слідчі дії проводилися у всіх фірмах, які мають відношення до Олександра Шевченка", - йдеться у повідомленні.

Крім того, прес-служба партії, посилаючись на інформацію наближених до влади джерел, повідомила, що "президент Петро Порошенко особисто дав вказівку керівникам силових структур фальсифікувати кримінальні справи проти нардепа Олександра Шевченка та голови Волинської обласної ради, укропівця Ігоря Палиці".

Залиште свій коментар

Вибір редакції